Лікувально-діагностичний комплекс санаторію розташований в будівлях:
 

Водолікарня 2 - поверховий лікувально - діагностичний корпус, де розташовані: 2 ванних зали по 10 загальних ванн кожна, зал вихрових концентрованих ванн для кінцівок на 8 місць, зал гідропатії на 6 лікувальних душів, відділення спеціальної бальнеології (ванни паровуглекислі, для підводного витягування з ефектом гідро- та аеромасажем, мінеральні гальванічні і ін.), відділення підводного душу -масаж на 3 ванни, гінекологічних процедур на 6 лікувальних місць, кабінети гідромасажу кінцівок з використанням скляних кульок «Акваролл» на 2 місця, кишкових зрошень на 6 місць, лікувальних мікроклізм.

 

25-метровий лікувально-плавальний басейн з мінеральною водою.


 

 


Озокеритолікарня 3-поверховий лікувальний корпус, де розташовані: два зали для відпуску  озокеритних і гальвано- грязьових аплікацій, а також грязьових ректальних тампонів, відділення психотерапії з кабінетами голкорефлексотерапії, хромо психотерапії, магнітно - лазерної фототерапії, відділення ЛФК з залами для лікувальної гімнастики і механотерапії, масажними кабінками.


 


Бювет (питна галерея), розташований безпосередньо над джерелом Березівської мінеральної води.

 

 

 

 

 

Сьогодні в лікувально-діагностичному комплексі санаторію відпускається 86 видів лікувальних процедур і здійснюється 53 види діагностичних досліджень: 8 інструментальних і 45 лабораторних.

При призначенні тих чи інших процедур лікарі курортологи враховують вік пацієнта, показання і протипоказання, наявні у нього, сумісність процедур, тривалість терміну перебування в санаторії, а також того, що деякі види досліджень і процедур здійснюються з доплатою (в госпрозрахункових підрозділах санаторію).

В середньому в нашому санаторії пацієнт отримує 8-12 видів процедур (без урахування санаторного режиму, дієтичного харчування, повітряних ванн і теренкуру), що є високим показником для санаторно-курортного лікування.

 

Тип кiмнати: Дата з: Дата по: Мiсць:
Мiсць Комнат Опции Пiдiгрiв води Балкон/веранда Душ Санузел Цiна

Умови

Бронювання вимагає письмового підтвердження, а також передоплати в розмірі не менше 30% від вартості проживання або принаймні одного дня протягом 10 днів з моменту отримання нашої пропозиції. Після отримання передоплати ми відправимо Вам письмове підтвердження оплати та обов'язкове бронювання.

Ви також можете гарантувати бронювання кредитною карткою (American Express, Diners Club, Visa, Mastercard).

Скасування (має бути в письмовій формі):

У разі анулювання бронювання за 45 днів до дати запланованого прибуття передоплата повертається в повному обсязі.

У разі скасування бронювання за 44-8 днів до дати очікуваного прибуття повертається 90% передоплати.

У разі ануляції бронювання за 7-0 днів до дати очікуваного прибуття передоплата не повертається.

Правила бронювання

1. Замовлення послуги бронювання здійснюється на підставі письмової заяви, надісланої факсом, електронною поштою, а також через систему бронювання на сайті.

2. Менеджер санаторію надсилає підтвердження бронювання не пізніше ніж через 24 години після отримання заявки.

3. Номер вважається заброньованим після виставлення рахунок-фактури клієнту.

4. При відсутності місць в санаторії менеджер запропонує клієнту альтернативу (або інші варіанти розміщення).

5. Після оплати рахунку клієнтом менеджер надсилає ваучер на проживання, в якому вказується інформація: ім'я клієнта, категорія номера, дати перебування, номер бронювання. (Ваучер є інформаційним листом і пред'являється в санаторії при реєстрації. У разі втрати ваучера необхідно зв'язатися з менеджером і вказати номер бронювання).

Час заїзду та виїзду встановлюється санаторієм самостійно і вказується в ваучері.

Виїзд після виїзду оплачується додатково за тарифами санаторію.

Прибуття до часу виїзду не оплачується, якщо в санаторії є вільні місця, або оплачується за тарифами санаторію (ця інформація уточнюється менеджером).

Скасування з ініціативи клієнта можливе до 12:00, за три дні до дати заїзду. Несвоєчасне скасування тягне за собою штраф у розмірі дня простою заброньованих номерів. Скасування, зроблене вчасно, звільняє клієнта від сплати штрафу.

Згоден
Не згоден
Бронь кiмнаты
Тип кiмнати:
Дата:
Цiна: