Call

+38(067) 542 54 59 

 

Select room
Settle
Leave
Check availability

Любі друзі!

Ми раді вітати Вас на нашому Сайті! Сподіваємося, інформація, яку Ви знайдете в тематичних рубриках сайту, допоможе Вам у виборі найбільш прийнятного варіанту курортного лікування та оздоровлення. Будемо раді, якщо Ви вирішите приїхати саме до нас і постараємося зробити Ваш відпочинок комфортним, а лікування максимально ефективним.

Чим цікавий наш Курорт?
Кому корисно побувати у нас в гостях?

Курорт «Березовські мінеральні води» - один з найстаріших європейських курортів, заснований в 1862 році. Головним природним лікувальним фактором Курорту є унікальна питна джерельна мінеральна вода «Березівська». а також вода ще двох джерел, характеристики яких дозволяють нам проводити безліч бальнеологічних процедур внутрішнього і зовнішнього впливів. Саме це визначає традиційний профіль нашого Курорту: санаторно-курортне лікування та рання медична реабілітація хворих захворюваннями органів травлення (гастроентерологія), обміну речовин (ендокринологія), нирок і сечовивідних шляхів (урологія). При цьому ми приділяємо велику увагу і лікуванню супутніх захворювань.

                         

На лікування супутніх захворювань, наш курорт має спеціальний дозвіл (затверджені показання) Міністерства охорони здоров'я України та відповідну ліцензію, які дозволяють нам лікувати хворих захворюваннями органів кровообігу, опорно-рухового апарату, дихання, жінок з порушеннями репродуктивної функції, хворих з онкологічною патологією та ін.

Санаторій тісно співпрацює з провідними фахівцями Харківських Науково-дослідних Інститутів Національної Академії медичних наук України, Харківського Національного медичного Університету, Медичної Академії післядипломної освіти, має статус «клінічного закладу охорони здоров'я», що забезпечує високу якість лікувально-діагностичного процесу.

Тут, на нашому Сайті Ви знайдете достатньо корисної, цікавої і докладної інформації:

 • Про життя нашого курорту, про його історію та сьогодення,
 • Про природні чинники, які відрізняють наш курорт і визначають головні напрямки в його роботі,
 • Про наших лікувальних і діагностичних можливостях в оздоровленні, лікуванні та реабілітації хворих нашого профілю, про медичні програми, що працюють в цьому напрямку,
 • Про умови проживання, харчування та організації дозвілля на нашому курорті.

Наші переваги:

 • Для нас, як питного бальнеологічного курорту, немає сезонності (ми працюємо круглий рік).
 • Ми працюємо по семиденної лікувальної тижня (всі лікувальні процедури відпускаються і в суботу, і в неділю, і в святкові дні).
 • Ми маємо досвід санаторно-курортного лікування як дорослих, так і дітей дошкільного віку в супроводі батьків, а також дітей шкільного віку в організованих дитячих групах (для чого маємо 10 спальних, 3 лікувальних корпуси, 2 столові, окрему інфраструктуру дозвілля для дітей і 45 гектар лісопарковій території).

Ще раз хочу привітати Вас і побажати доброго здоров'я. Якщо ми зможемо бути Вам корисними, будемо дуже раді. Ми працюємо для того, щоб Ви мали можливість відновити і зміцнити своє здоров'я.

З повагою, адміністрація санаторію.

 

Шановні відвідувачі нашого сайту!
У рубриці «Зворотній зв'язок» Меню нашого Сайту Ви можете:

 • задати питання і отримати кваліфіковані відповіді наших фахівців,
 • залишити свої побажання та відгуки,
 • ознайомитися з відгуками інших наших відпочиваючих і пацієнтів,
 • заповнити анкету і систематично отримувати нашу електронну розсилку.
Category:
Date from:
Date to:
Places:
Дополнительное место:
Кондиционер:
Индивидуальный подогрев воды:
Balcony / terrace:
Places Rooms Options Water heater Балкон/веранда Shower WC Price

Условия

Для бронирования необходимо письменное подтверждение, а также предоплата в размере минимум на сутки проживания или за 30% дней, но не менее одного дня в течение 10 дней с момента получения нашего предложения. После получения предоплаты, мы направляем Вам письменное подтверждение об оплате и обязательное бронирование. Ваше бронирование Вы также можете гарантировать с помощью кредитной карты (American Express, Diners Club, Visa, Mastercard).

Отказ от бронирования (должен быть направлен в письменной форме):

За отказ от бронирования за 45 дней до даты предполагаемого заезда, предоплата возвращается в полном объеме.

За отказ от бронирования за 44-8 дней до даты предполагаемого заезда, возвращается 90% предоплаты.

За отказ от бронирования за 7-0 дней до даты предполагаемого заезда, предоплата не возвращается.

Правила бронирования

1. Заказ услуги бронирования осуществляется на основе письменной заявки, отправленной по факсу, электронной почте, а также через систему бронирования на сайте.

2. Подтверждение бронирования менеджер компании «» высылает не позднее чем через 24 часа после получения заявки.

3. Номер считается забронированным после выставления счета клиенту

4. В случае отсутствия мест в санатории, менеджер компании   предложит клиенту альтернативу (или иные варианты размещения).

5. После оплаты счета клиентом  менеджер высылает ваучер на размещение в котором указана информация: ФИО клиента, категория номера, даты проживания, номер брони. (Ваучер является информационным письмом и предъявляется в гостинице при поселении. В случае потери ваучера, необходимо связаться с менеджером компании  и уточнить номер брони).

Расчетный час начала и конца обслуживания устанавливается санаторием самостоятельно и указывается в ваучере.

Выезд после расчетного часа оплачивается дополнительно по тарифам санатория.

Заезд до расчетного часа не оплачивается при наличии свободных мест в санатория, либо оплачивается по тарифам санатория (эта информация уточняется у менеджера компании).Аннуляция по инициативе клиента возможна до 12 дня , за трое суток до даты ‌‌‌заезда. В выставочные периоды и при групповых заездах, а также в Высокий сезон сроки аннуляции устанавливаются самостоятельно и требуют уточнения в каждом конкретном случае. Несвоевременная аннуляция влечет за собой штрафные санкции в размере суток простоя забронированных номеров. Аннуляция, произведенная в установленные сроки, освобождает клиента от выплаты штрафа.

Book room
Category:
Date:
Price: