Відгуки

Была по соцстраховской бесплатной путевке, ноябрь-декабрь 21 г. Совдеповщина, розруха и запущенность. Плохо обогревались помещения, как жилые так и лечебные. Диет 2: общая и диетическая, никакого шведского стола, каждый день кашка и парная куриная котлета + вареная свекла или морковка. Бассейн был...

Тата

Всё нормально Нормальный санаторий

Григорий

Даже не думал, что будет так здорово. Как в сказке. И отдельное спасибо за еду в столовой. Диетическая, н надо готовить, убирать и мыть посуду- красота. Те, кто в столовой вередує – пусть покупает всякую чепуху в магазинах и остается без улучшения работы ЖКТ. Спасибо!

Александр Цовма, зав.отделением УЗИ Харьковского онкоцентра.

Переглянути всі відгуки Залишити відгук

Дитячий центр

Якщо у вас є бажання влаштувати своїм дітям веселий оздоровчий (літній або зимовий) відпочинок, придбайте путівки в ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР «БМВ» Курорту Березівські мінеральні води.
Чекаємо ваших дітей і обіцяємо море незабутніх вражень та емоцій!

Детальніше

Басейн

Плавання - це два в одному: і користь, і задоволення. Отримайте заряд бадьорості і гарного настрою! Зміцніть імунну систему в мінеральній воді басейну Курорту Березівські мінеральні води. Підтримайте м'язи, станьте сильнішими і витривалішими.

Детальніше
Тип кiмнати: Дата з: Дата по: Мiсць:
Мiсць Комнат Опции Пiдiгрiв води Балкон/веранда Душ Санузел Цiна

Умови

Бронювання вимагає письмового підтвердження, а також передоплати в розмірі не менше 30% від вартості проживання або принаймні одного дня протягом 10 днів з моменту отримання нашої пропозиції. Після отримання передоплати ми відправимо Вам письмове підтвердження оплати та обов'язкове бронювання.

Ви також можете гарантувати бронювання кредитною карткою (American Express, Diners Club, Visa, Mastercard).

Скасування (має бути в письмовій формі):

У разі анулювання бронювання за 45 днів до дати запланованого прибуття передоплата повертається в повному обсязі.

У разі скасування бронювання за 44-8 днів до дати очікуваного прибуття повертається 90% передоплати.

У разі ануляції бронювання за 7-0 днів до дати очікуваного прибуття передоплата не повертається.

Правила бронювання

1. Замовлення послуги бронювання здійснюється на підставі письмової заяви, надісланої факсом, електронною поштою, а також через систему бронювання на сайті.

2. Менеджер санаторію надсилає підтвердження бронювання не пізніше ніж через 24 години після отримання заявки.

3. Номер вважається заброньованим після виставлення рахунок-фактури клієнту.

4. При відсутності місць в санаторії менеджер запропонує клієнту альтернативу (або інші варіанти розміщення).

5. Після оплати рахунку клієнтом менеджер надсилає ваучер на проживання, в якому вказується інформація: ім'я клієнта, категорія номера, дати перебування, номер бронювання. (Ваучер є інформаційним листом і пред'являється в санаторії при реєстрації. У разі втрати ваучера необхідно зв'язатися з менеджером і вказати номер бронювання).

Час заїзду та виїзду встановлюється санаторієм самостійно і вказується в ваучері.

Виїзд після виїзду оплачується додатково за тарифами санаторію.

Прибуття до часу виїзду не оплачується, якщо в санаторії є вільні місця, або оплачується за тарифами санаторію (ця інформація уточнюється менеджером).

Скасування з ініціативи клієнта можливе до 12:00, за три дні до дати заїзду. Несвоєчасне скасування тягне за собою штраф у розмірі дня простою заброньованих номерів. Скасування, зроблене вчасно, звільняє клієнта від сплати штрафу.

Згоден
Не згоден
Бронь кiмнаты
Тип кiмнати:
Дата:
Цiна: